E-shop běží bez omezení, pokud chcete objednávku obdržet během 48 hodin, zvolte kurýra GLS a zaplaťte kreditní kartou pomocí bezpečné platební brány Pays.

60 Day Lemon 1 ks

Kód: 0063
Neohodnoceno
300 Kč 260,87 Kč bez DPH
Vyprodáno
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Samonakvétací semínka konopí po 1 ks odrůdy 60 Day Lemon. Ta vznikla zkřížením Lemon Skunku s citrusovým aroma a ruderalis, která dodala samonakvétací geny. Jedná se o extrémně rychle kvetoucí rostlinu která dokončuje svůj životní cyklus během 7-8 týdnů od semínka. Při nákupu mějte na paměti, že semínka marihuany z našeho e-shopu slouží jen jako sběratelské předměty a že konopí se v České Republice nesmí sázet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šlechtění a postupné lazení této odrůdy marihuany trvalo přes tři roky. Po celou dobu se firma DNA Genetics snažila vyselektovat kvalitní a stabilní samonakvétací rostlinu, která by splňovala veškeré potřeby pro komerční pěstování. Jelikož je prodej marihuany v některých zemích legální, není divu že se pěstitelé snažili vytvořit extra rychlou rostlinu, s velkými a výnosy a zároveň s dostatečnou silou, aby uspokojila zkušené uživatele. Touto rostlinou má být právě tzv. 60 Day Lemon, který vznikl zkřížením výnosné odrůdy Lemon Skunk, s citrusovým aroma a rostlinou rodu ruderalis, která slouží jako předchůdce všem samonakvétacím, neboli autoflowering odrůdám konopí. Rostlina je ke sklizni připravena během pouhých 60 dní od vyklíčení, a není nijak náročná pro začátečníky.

Semena konopí pocházejí ze světově známé seed banky DNA Genetics patří k těm nejkvalitnějším na dnešním trhu. Tato seed banka produkuje kromě feminizovaných semen, také semínka samonakvétací nebo regulární. Druhy marihuany z této Holandsko-Americké společnosti dosahují té nejvyšší kvality a často se umísťují na horních příčkách v soutěžích o nejlepší konopí. Výjimkou nejsou ani konopná semena 60 Day Lemon. Nezapomeňte ale že konopí se v České republice nesmí sázet a tak všechna naše konopná semena slouží pouze ke sběratelským účelům. Semínka jsou dostupná v balení po 1, 3 nebo 6 semínkách. Pokud hledáte semena 60 Day Lemon po více kusech, máme pro vás dobrou zprávu. Přesně tato semínka u nás zakoupíte.

Doplňkové parametry

Kategorie: SEMENA PICK & MIX
Genetika: Indika auto
In: 7-8 týdnů
Out: 45 dní (autoflowering)
Pohlaví: Samonakvétací
Síla: Vysoká
Výnos: Nízký
Výška: do 100 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: