E-shop běží bez omezení, pokud chcete objednávku obdržet během 48 hodin, zvolte kurýra GLS a zaplaťte kreditní kartou pomocí bezpečné platební brány Pays.

Auto El Fuego 1 ks

Kód: 0064
1 hodnocení
300 Kč 260,87 Kč bez DPH
Vyprodáno
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Samonakvétací semínka konopí po 1 ks odrůdy Auto El Fuego vznikla křížením úspěšné rostliny El Fuego, s velmi silně kořeněným aroma a odrůdou ruderalis. Jedná se o extrémně rychle kvetoucí rostlinu která dokončuje svůj životní cyklus během 7-8 týdnů od semínka. Vždy ale mějte na paměti, že semínka marihuany z našeho e-shopu slouží jen jako sběratelské předměty a že konopí se v České Republice nesmí sázet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pěstitelé v DNA Genetics si s hledáním této autloflowering odrůdy konopí dali opravdu záležet, a tak se určitě nemusíte bát že by jste s těmito semínky nebyli spokojeni. Odolná odrůda konopí Auto El Fuego vznikla zkřížením feminizované rostliny El Fuego s pikantně kořeněným aroma a rostlinou rodu ruderalis, která posloužila jako genetický základ všem samonakvétacím rostlinám. Tato rychle rostoucí samonakvétací odrůda se kromě velmi specifické chuti může pyšnit také hustými a tvrdými květy, také známými jako palice. Těch se na konci květové fáze objevuje nadprůměrně více než u jiných druhů konopí, stejně jako je tomu u většiny rostlin z DNA Genetics.

Semena konopí pocházejí ze světově známé seed banky DNA Genetics patří k těm nejkvalitnějším na dnešním trhu. Tato seed banka produkuje kromě feminizovaných semen, také semínka samonakvétací nebo regulární. Druhy marihuany z této Holandsko-Americké společnosti dosahují té nejvyšší kvality a často se umísťují na horních příčkách v soutěžích o nejlepší konopí. Výjimkou nejsou ani konopná semena 60 Day Lemon. Nezapomeňte ale že konopí se v České republice nesmí sázet a tak všechna naše konopná semena slouží pouze ke sběratelským účelům. Semínka jsou dostupná v balení po 1, 3 nebo 6 semínkách. Pokud hledáte semena 60 Day Lemon po více kusech, máme pro vás dobrou zprávu. Přesně tato semínka u nás zakoupíte.

Doplňkové parametry

Kategorie: SEMENA PICK & MIX
Genetika: Indika auto
In: 7-8 týdnů
Out: 45 dní (autoflowering)
Pohlaví: Samonakvétací
Síla: Vysoká
Výnos: Nízký
Výška: do 100 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: