Semena konopí Blueberry Kush Autoflower

8 hodnocení

Téměř stoprocentní indika s velmi ovocnou vůní lesních plodů doplněnou o tóny benzínu. Rychle kvetoucí rostlina konopí s pěkným výnosem.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 13746/5 K
699 Kč –7 % 649 Kč
Semena konopí Blueberry Kush Autoflower
8 hodnocení
semena konopi blueberry kush
699 Kč –7 %

Dárek ke každé objednávce

Doprava ZDARMA nad 2000Kč

Doručení během 24-48h

Vše skladem!

4,0 8 hodnocení

Odrůda konopí Blueberry Kush je z genetického pohledu skoro čístá indika. To je vidět i na jejích růstových vlastnostech, které z této rostliny dělají malou, podsaditou rostlinu s kvalitním růstem bočních větví. Výškově málokdy přesáhne 100 cm, a tak je vhodná i k utajeným pěstebním aktivitám. Tento druh marihuany je odolný vůči stresu, nízkým teplotám i plísním. Během svého krátkého životního cyklu dokáže vyprodukovat tvrdé paličky, osypané pryskyřicí s úctihodným obsahem kanabinoidů jako je THC, CBD nebo CBG. V rodokmenu této feminizované a zároveň samonakvétací odrůdy konopí najdete legendární OG Kush zkříženou s ještě známější Blueberry. Očekávejte silně ovocnou vůní lesních plodů a citrusů v kombinaci s benzínovým / dieselovým aroma.

Některé rostlny z této genetiky mají při nízkých teplotách tendenci fialovět. Semena jsou feminizovaná a zároveň samonakvétací, což znamená že nepotřebují k životu dvě světelné cykly, ale můžete na ně svítit od začátku až do konce 18 a více hodin denně. Odrůda roste bez zbytečných listů a tak je i následné opracování / trimming opravdu hračka. 

Semínka marihuany ze seedbanky Nirvana seeds patří k opravdové klasice, která je na trhu již několik desetiletí a tak se určitě nemusíte o kvalitu semena marihuany obávat. Při nákupu semen nezapomínejte na skutečnost, že se konopí nesmí pěstovat a tak semínka slouží jen ke sběratelským účelům. Pokud však budete semínka sázet v zemi, kde je pěstování konopí legální, neváhejte se inspirovat v našem článku, jak klíčit semena marihuany.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: