Semena konopí Chronic Fem 3 ks

Kód: 1607
7 hodnocení
Značka: Serious Seeds
1 490 Kč –13 %
1607 chronic fem 3 ks
1 490 Kč –13 % 1 290 Kč 1 121,74 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Velmi známá odrůda Chronic ve feminizované verzi po 6 a 3 semínkách od semenné banky Serious Seeds. Ideální volba pro fanoušky této seedbanky, kteří mají rádi legendární druhy konopí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chronic je skvělá volba pro všechny, kdo ocení veliké výnosy a excelentní kvalitu. To vše je Chronic od známé konopné banky Serious Seeds. Známá odrůda vhodná pro zkušené sběratele, která má sladké ovocné aroma. Velmi kvalitní a silná odrůda, vhodná pro každého milovníka old skool odrůd marihuany.

Seed banka Serious Seeds patří ve světe k opravdovým leaderům a produkuje opravdu kvalitní a výjimečnou genetiku již několik let. Semínka konopí z této společnosti prodáváme jak v regulérních verzích tak i ve feminizovaných ze kterých rostou pouze samice rostlin konopí. U všech semen marihuany na našem e-shopu vždy pamatujte, že slouží jen jako sběratelský předmět a nesmějí se v ČR sázet. Semínka konopí se v EU smějí sázet jen pokud se dá očekávat obsah THC pod 0,3%. 

Získaná ocenění na vybraných soutěžích

1994 - High Times Cannabis Cup, kategorie: Hydro Cup,

3. místo 2003 - La Bella Flor Cup (Spain), kategorie: Indoor,

1. místo 2004 - HighLife Cup Barcelona, kategorie: Hydro,

2. místo2005 - El Punto Cup Malaga, kategorie: Outdoor  

Klasická verze, balení po 6 nebo 3 feminizovaných semínkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vítězné odrůdy konopí
Genetika: 50/50 hybrid
In: 9 týdnů
Kuřácké potřeby: Semena konopí
Out: Říjen
Pohlaví: Feminizované
Rodokmen: F1-hybrid
Síla: Střední
Výnos: Vysoký
Výška: nad 150 cm
Značka: Serious seeds

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Konopná banka Serious Seeds byla založena na počátku devadesátých let bývalým učitelem biologie, Simonem. Simonova láska ke konopí se začala projevovat až po jeho cestě do Afriky, kde se poprvé seznámil s užíváním čistého konopí bez přidaného tabáku. Do této doby Simon neměl moc osobních zkušeností s konopím a byl nekuřákem. Po návratu z cest začal se sbíráním a uschováváním konopných semen a také se postupně zamiloval do procesu křížení, šlechtění a pěstování nových odrůd a genetik. Po zkušenostech u společnosti Sensi Seeds se Simon vydal svou cestou a založil Serious Seeds tak jak je známe dnes. V této době nabízí SS pouze odrůdy, které se umístili na pozicích vítězů a jsou opravdovou zárukou kvality mezi semeny konopí. Mezi nejznámější bezpochyby patří AK-47, Kali Mist, Chronic nebo Warlock.