Semena konopí Skunk #1 Auto

Kód: 13896/5
3 hodnocení
Značka: Nirvana seeds
749 Kč –13 %
semena konopi marihuany skunk 1 auto
749 Kč –13 % 649 Kč 564,35 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Vyvážený hybrid a opravdová legenda zároveň, to je Skunk #1 Auto v samonakvétací verzi ze seedbanky Nirvana Seeds.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samonakvétací odrůda konopí Skunk #1 je z genetického pohledu vyvážený hybrid a opravdová legenda zároveň. Konopí Skunk patří obecně mezi druhy s velkým výnosem, krátkou dobou květu a příjemnými účinky. Tento druh marihuany je odolný vůči stresu, nízkým teplotám i plísním. Tvoří však velmi tvrdé paličky, které mohou ve zvýšené vlhkosti být náchylné na plíseň. Během svého krátkého životního cyklu dokáže vyprodukovat kvalitní květy osypané pryskyřicí s úctihodným obsahem kanabinoidů jako je THC, CBD nebo CBG. Očekávejte intenzivní lehce ovocnou vůní s kořeněnými tóny.

Některé rostlny z této genetiky mají při nízkých teplotách tendenci fialovět. Semena jsou feminizovaná a zároveň samonakvétací nebo-li Autoflowering, což znamená že že z nich rostou pouze samice konopí a k začátku květové fáze není potřeba změna světelného cyklu. Odrůda roste bez zbytečných listů a tak je i následné opracování / trimming opravdu hračka. Dobře snáší také stresové techniky pěstování po vyšší výnos jako LST, HST, ohýbání, SCROG či zastřihování konopí.

Semínka marihuany ze seedbanky Nirvana seeds patří k opravdové klasice, která je na trhu již několik desetiletí a tak se určitě nemusíte o kvalitu semena marihuany obávat. Při nákupu semen nezapomínejte na skutečnost, že se konopí nesmí pěstovat a tak semínka slouží jen ke sběratelským účelům. Pokud však budete semínka sázet v zemi, kde je pěstování konopí legální, neváhejte se inspirovat v našem článku, jak klíčit semena marihuany.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nirvana seeds
Celý cyklus: 70-77 dní
Druh konopí: Skunk
Genetika: Indika auto
Kuřácké potřeby: Semena konopí
Pohlaví: Samonakvétací
Síla: Vysoká
Výnos: Vysoký
Značka: Nirvana seeds

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: