E-shop běží bez omezení, pokud chcete objednávku obdržet během 48 hodin, zvolte kurýra GLS a zaplaťte kreditní kartou pomocí bezpečné platební brány Pays.

Warlock 1 ks

Kód: 0013
Neohodnoceno
230 Kč 200 Kč bez DPH
Vyprodáno
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Odrůda konopí Warlock ze Španělsko Holandské seedbanky Serious Seeds po 1 kuse. Tato marihuanová odrůda je velmi podobná jiným Skunkovým odrůdám a lze od ní očekávat krátkou dobu květu, velký výnos květů a intenzivní a pronikavou vůni. Při nákupu semen konopí nezapomínejte na skutečnost, že slouží pouze jako sběratelský předmět a nesmějí se v ČR sázet

Detailní informace

Detailní popis produktu

Legendární odrůda z Holandské seed banky Serious Seeds se kterou by měl mít zkušenosti každý sběratel. Legendární odrůda marihuany se stejně tak legendárním jménem Warlock. Tato rostlina měla rychlý vzestup na vrchol v podobě mnoha vyhraných celosvětových soutěží. V genech této rostliny převažuje spíše indika ale i tak si uchovává nejlepší vlastnosti z indikových a sativních odrůd dohromady. Tato legenda je známá pro velice sladkou chuť s nádechem kyselosti po čerstvém ovoci.

Semínka této skunkové odrůdy marihuany u nás zakoupíte v několika různých provedeních. Toto balení obsahuje 1 ks konopného semena, ale pokud by jste rádi původní originální balení s 6 semeny konopí, určitě se podívejte na nabídku našich feminizovaných semen konopí. Feminizovaná semínka se používají hlavně v případech, kdy pěstitel potřebuje jistotu, že všechny rostliny budou ženského pohlaví. Pokud by však stál i o samce konopí, musel by takový sběratel zakoupit semínka Warlocka v regulérní verzi. Z těchto semen následně rostou rostliny se samčími i samičími pohlavními orgány. 

Získaná ocenění na vybraných soutěžích

1997 High Times Cannabis Cup, Kategorie: Bio Cup,

3. místo 2011 High Times Cannabis Cup, kategorie: Seed Company Hash Cup,

2. místo 2012 TY-Expo Cup (Canada), kategorie: Campassion Club Cup,

3. místo2015 DAB-A-DOO Barcelona, kategorie: Solventless Extracts

Doplňkové parametry

Kategorie: SEMENA PICK & MIX
Genetika: Indika
In: 9 týdnů
Out: Listopad
Pohlaví: Feminizované
Rodokmen: AFGHANI X SKUNK
Síla: Střední
Výnos: Vysoký
Výška: do 150 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: