E-shop běží bez omezení, pokud chcete objednávku obdržet během 48 hodin, zvolte kurýra GLS a zaplaťte kreditní kartou pomocí bezpečné platební brány Pays.

60 Day Wonder

Kód: 00061 00061-00061-2 Zvolte variantu
1 hodnocení
850 Kč 1 500 Kč od 850 Kč 739,13 Kč bez DPH 1 304,35 Kč bez DPH od 739,13 Kč bez DPH
Vyprodáno Skladem (1) Zvolte variantu
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Samonakvétací semínka konopí odrůdy 60 Day Wonder vznikla křížením úspěšné rostliny Williams Wonder a odrůdy ruderalis, která je předchůdcem všech samonakvétacích semen. 60 Day Wonder je extrémně rychle kvetoucí indika, která při pěstování uvnitř dokončí svuj životní cyklus během 7-8 týdnů. Během této rychlé doby, nabízí v poměru k velikosti a rychlosti nadprůměrný výnos s příjemným citrusovým aroma. Semena konopí samonakvétacích odrůd můžete zakoupit ve feminizované verzi v balení po 3 nebo 6 kusech. Vždy ale mějte na paměti, že semínka marihuany z našeho e-shopu slouží jen jako sběratelské předměty a že konopí se v České Republice nesmí sázet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šlechtění a postupné lazení této odrůdy marihuany vyústilo ke stvoření jedné z prvních samonakvétacích odrůd konopí s extra rychlým květem. Po celou dobu se firma DNA Genetics snažila vyselektovat kvalitní a stabilní samonakvétací rostlinu, která by splňovala veškeré potřeby pro komerční pěstování. Jelikož je prodej marihuany v některých zemích legální, není divu že se pěstitelé snažili vytvořit extra rychlou rostlinu, s velkými a výnosy a zároveň s dostatečnou silou, aby uspokojila zkušené uživatele. Touto rostlinou má být právě tzv. 60 Day Wonder, který vznikl zkřížením výnosné odrůdy Williams Wonder, s citrusovým aroma a rostlinou rodu ruderalis, která slouží jako předchůdce všem samonakvétacím, neboli autoflowering odrůdám konopí. Rostlina je ke sklizni připravena během pouhých 60 dní od vyklíčení, a není nijak náročná pro začátečníky. 

Semena konopí pocházejí ze světově známé seed banky DNA Genetics patří k těm nejkvalitnějším na dnešním trhu. Tato seed banka produkuje kromě feminizovaných semen, také semínka samonakvétací nebo regulární. Druhy marihuany z této Holandsko-Americké společnosti dosahují té nejvyšší kvality a často se umísťují na horních příčkách v soutěžích o nejlepší konopí. Výjimkou nejsou ani konopná semena 60 Day Wonder, která spolu s 60 Day Lemon a 60 Day El Fuego patří do rodiny rychle kvetoucích autoflowering odrůd. Nezapomeňte ale že konopí se v České republice nesmí sázet a tak všechna naše konopná semena slouží pouze ke sběratelským účelům. Semínka jsou dostupná v balení po 3 nebo 6 semínkách. Pokud hledáte semena 60 Day Wonder po více kusech, máme pro vás dobrou zprávu. Přesně tato semínka u nás zakoupíte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Samonakvétací semínka marihuany od DNA genetics
Celý cyklus: 60 dní
Genetika: Indika hybrid
In: 7-8 týdnů
Out: 45 dní (autoflowering)
Pohlaví: Samonakvétací
Rodokmen: Williams Wonder x RuderalisLemon
Síla: Vysoká
Výnos: Střední
Výška: do 100 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: