Služba Pick & Mix nově v ČR !!!

Semínka konopí, nebo chcete li marihuany jsou v České republice běžně k prodeji již několik let, avšak v posledních letech se stále více lidí snaží zakoupit semena konopí po 1 ks. Je tomu hlavně z důvodu bohaté nabídky mnoha seed banek a omezené možnosti pěstovat konopí doma či venku. I přesto že se semínka konopí v ČR nesmějí pěstovat a sázet, někteří odvážlivci si zakupují semínka po jednom kusu právě z důvodu pestrosti své zahrádky. Díky možnosti koupit si jen 1 semínko marihuany od každé odrůdy, si můžete namíchat zahrádku přesně podle sebe a vyzkoušet tak mnoho druhů konopí, které jsou jinak dostupné jen ve velkých baleních. 

V našem internetovém obchodě s konopnými semeny nabízíme službu s názvem Pick & Mix, tedy vyber a namixuj, díky které si i vy můžete zakoupit nějakou zajímavou odrůdu konopí již od jednoho kusu. Tuto službu jsme začali nabízet jako první obchod s konopnými semeny v ČR a opravdovým unikátem byla nabídka značkových odrůd které pro vás vybalujeme z celých balení. Zakoupit si tak můžete semínka konopí odrůd jako AK-47, Warlock nebo Chocolope.

Ve výběru najdete také téměř všechny odrůdy konopí od společnosti Delicious seeds, která vyrábí a balí svá semena konopí po 1 ks již ve výrobě. U těchto semínek ze Španělska se tedy nemusíte bát, jelikož vždy dorazí v původním obalu.

Výhodou naší služby, kterou jsme pro vás připravili je, že si každý namíchá svoji objednávku podle chuti. Vybrat si můžete z 50 odrůd konopí a marihuany. Na výběr jsou různorodé odrůdy jako např.odrůdy konopí pocházející z Afrických končin, Asie, z Jižní Ameriky a ze států USA. Výběr je z feminizovaných i samonakvétacích neboli autoflowering semen. Všechna semena marihuany jsou čerstvá a dostupná po jednom ks.
 
Najdete zde mnoho zajímavých odrůd z kolekcích různých světových seedbank. Semínka, která si u nás vyberete vám zašleme na vaši adresu v popsaných neoriginálních obalech. Všechna semena jsou rozbalována z originálních obalů a pro váš klid vám společně s vybranými semeny zašleme vždy poměrnou část originálního obalu, aby jste měli záruku, že všechna semena od nás mají známý původ a pocházejí ze seedbanky kterou jste si vybrali. Všechna semena konopí po 1 ks jsou balena, tak aby nedošlo k jejich znehodnocení a poškození.

Chtěli by jste vyzkoušet odrůdu, kterou v našem sortimentu nemáme? Napište nám a my naší službu budeme moci přizpůsobit vašim požadavkům.

Tým Happy seeds