Služba Pick & Mix nově v ČR !!!

Semínka konopí, nebo chcete li marihuany jsou v České republice běžně k prodeji již několik let, avšak v posledních letech se stále více lidí snaží zakoupit semena konopí po 1 ks. Je tomu hlavně z důvodu bohaté nabídky mnoha seed banek a omezené možnosti pěstovat konopí doma či venku. I přesto že se semínka konopí v ČR nesmějí pěstovat a sázet, někteří odvážlivci si zakupují semínka po jednom kusu právě z důvodu pestrosti své zahrádky. Díky možnosti koupit si jen 1 semínko marihuany od každé odrůdy, si můžete namíchat zahrádku přesně podle sebe a vyzkoušet tak mnoho druhů konopí, které jsou jinak dostupné jen ve velkých baleních. 

V našem internetovém obchodě s konopnými semeny nabízíme službu s názvem Pick & Mix, tedy vyber a namixuj, díky které si i vy můžete zakoupit nějakou zajímavou odrůdu konopí již od jednoho kusu. Tuto službu jsme začali nabízet jako první obchod s konopnými semeny v ČR a opravdovým unikátem byla nabídka značkových odrůd které pro vás vybalujeme z celých balení. Zakoupit si tak můžete semínka konopí odrůd jako AK-47, Warlock nebo Chocolope.

Ve výběru najdete také téměř všechny odrůdy konopí od společnosti Delicious seeds, která vyrábí a balí svá semena konopí po 1 ks již ve výrobě. U těchto semínek ze Španělska se tedy nemusíte bát, jelikož vždy dorazí v původním obalu.

Výhodou naší služby, kterou jsme pro vás připravili je, že si každý namíchá svoji objednávku podle chuti. Vybrat si můžete z 50 odrůd konopí a marihuany. Na výběr jsou různorodé odrůdy jako např.odrůdy konopí pocházející z Afrických končin, Asie, z Jižní Ameriky a ze států USA. Výběr je z feminizovaných i samonakvétacích neboli autoflowering semen. Všechna semena marihuany jsou čerstvá a dostupná po jednom ks.
 
Najdete zde mnoho zajímavých odrůd z kolekcích různých světových seedbank. Semínka, která si u nás vyberete vám zašleme na vaši adresu v popsaných neoriginálních obalech. Všechna semena jsou rozbalována z originálních obalů a pro váš klid vám společně s vybranými semeny zašleme vždy poměrnou část originálního obalu, aby jste měli záruku, že všechna semena od nás mají známý původ a pocházejí ze seedbanky kterou jste si vybrali. Všechna semena konopí po 1 ks jsou balena, tak aby nedošlo k jejich znehodnocení a poškození.

Chtěli by jste vyzkoušet odrůdu, kterou v našem sortimentu nemáme? Napište nám a my naší službu budeme moci přizpůsobit vašim požadavkům.

Tým Happy seeds

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení