3 položek celkem
odruda konopi orange bud california
od 520 Kč–7 %
od 396,69 Kč bez DPH
od 480 Kč

Feminizovaná semena konopí známé odrůdy Orange Bud se svěžím citrusovým aroma.

+ další
Kód: 13818/3 K
semena marihuany Orange Bud Auto
od 520 Kč–7 %
od 396,69 Kč bez DPH
od 480 Kč

Samonakvétací a zároveň feminizovaná semena konopí známé odrůdy Orange Bud se svěžím citrusovým a pomerančovým...

+ další
Kód: 13881/3 K
seminka konopi samonakvetaci Orange Sherbet Auto
od 349 Kč–16 %
od 282,61 Kč bez DPH
od 325 Kč

Samonakvétací a zároveň feminizovaná semena konopí odrůdy Orange Sherbet Auto od Fast Buds 420.

+ další
Kód: 15042/1 K

Odrůda marihuany Orange Bud patří bez pochyby k nejoblíbenějším druhům konopí po celém světě. Orange Bud Auto najdete v nabídce hned od několika světoznámých seedbanek jako např od Dutch Passion nebo Nirvana Seeds. Orange bud můžete zakoupit jako feminizovaná semínka konopí či jako samonakvétací konopí pod názvem Orange Bud AutoOrange Bud je odrůda konopí, která je známá svými specifickými vlastnostmi, včetně vůně a chuti, která často má citrusový charakter. Tato odrůda je často vyhledávaná pro své příjemné aroma a možné relaxační účinky v zemích s možností legálního užívání.

Semena marihuany Orange Bud

Orange Bud patří mezi nejznámější odrůdu konopí vůbec a tato feminizovaná či samonakvétací semena konopí patří k jedním z nejprodávanějších. I my vám nabízíme Orange Bud od známých seedbanek jako např od Dutch Passion nebo od semenné banky Nirvana Seeds. Orange Bud můžete zakoupit ve formě feminizovaných semínek nebo jako samonakvétací odrůdu konopí s názvem Orange Bud Auto. V naší nabídce dále najdete odrůdy konopí, které vznikly křížením této oblíbené odrůdy s názvem Orange Bud a Orange Bud Auto. 

Odrůda marihuany Orange Bud ve feminizované verzi má dobu květu okolo 9 - 10 týdnů a samonakvétací semínka Orange Bud Auto končí svůj životní cyklus za cca 11 týdnů. Tato super ovocná odrůda s jasně oranžovými pestíky na konci sklizně vás ohromí svými vysokými výnosy společně s tvrdými a bohatě pryskyřicí posetými květy. Jedná se o odrůdu marihuany s opravdu vysokým podílem kanabinoidů zvláště pak THC, a tak je výsev těchto semínek konopí v České republice i celé Evropské Unii nelegální. V zemi s možností legálního pěstování jde o jednu z nejprodávanějších odrůd konopí právě kvůli dobrým růstovým vlastnostem a vysokým výnosům. Odrůda Orange Bud nebo Orange Bud Auto je dostupná na našem eshopu happyseeds.cz od seedbanky Dutch Passion, Nirvana Seeds či nějaký kříženec od dalších oblíbených semenných bank jako např Orange Sherbet Auto od 420 Fast Buds.

Otázka, která se týká toho, která semena konopí jsou "nejlepší" to vše, závisí na různých faktorech, jako jsou preference samotných pěstitelů, účely pěstování a požadované vlastnosti odrůdy. Navíc preference se mohou měnit dle toho kde a kdy chcete marihuanu pěstovat. Někteří pěstitelé mohou preferovat určité odrůdy pro vlastnosti, jako jsou obsah kanabinoidů, aroma nebo bohatá sklizeň.

Proč je odrůda marihuany Orange Bud tak oblíbená? 

 • Specifická silná vůně nejčastěji citrusová

Odrůda marihuany Orange bud a Orange Bud Auto je oblíbená pro svou super svěží citrusovou vůni v kombinaci se super silným skunkovým aroma. Není tak vhodná pro pěstitele, kteří hledají diskrétní nearomatické rostliny marihuany.

 • Zajímavý terpenový profil

Odrůda konopí Orange Bud má opravdu zajímavý terpenový profil a její vůně je svěží, citrusová po zralých pomerančích a citrónech s nezaměnitelnou vůní čerstvé trávy. Vůně je velmi silná a pronikavá.

 • Dobré růstové vlastnosti

Orange Bud i taktéž odrůda v samonakvétací verzi Orange Bud Auto mají skvělé růstové vlastnosti, silný stonek a jedná se tak o velmi kompaktní rostlinu vhodnou i pro začátečníky.

 • Relativně krátká doba květu

Doba květu u feminizovaných semen konopí odrůdy Orange Bud je okolo 9 - 10 týdnů a celý životní cyklus Orange Bud Auto je okolo 11 týdnů od semene což vzhledem k tomu, že se jedná o rostlinu konopí s převahou sativy je skvělý čas.

 • Kvalitní květy bohatě poseté pryskyřicí

Květy odrůdy Orange Bud jsou mohutné a bohatě poseté lepkavou pryskyřicí. Květy marihuany nemají zbytečné listy a tak je stříhání a jejich úprava (trimování) velmi rychlá.

 • Oranžové pestíky, které dávají této odrůdě nezaměnitelný vzhled

Oranžové pestíky jsou specifické pro tuto odrůdu a dávají rostlině nezaměnitelný vzhled. 

 • Bohaté výnosy, velká sklizeň

Opravdu vysoké výnosy doma v pěstebních boxech i venku či ve skleníku slibuje tato komerční odrůda Orange Bud i Orange Bud Auto.

 • Vysoký obsah kanabinoidů

Odrůda marihuany Orange Bud Auto i samonakvétací verze Orange Bud Auto se pyšní vysokým obsahem kanabinoidů zvláště pak psychoaktivního THC před 20 %. Díky tomu, že lze očekávat vysoký obsah THC není výsev těchto semen marihuany u nás v České republice legální.

Nezapomeňte, že v České republice lze legálně zasít pouze semena konopí odrůdy u kterých se dá očekávat THC pod hranici 1 %. Tato feminizovaná semena konopí odrůdy Orange Bud jsou prodávána jako sběratelský předmět a jejich výsev není v České republice legální. Pokud hledáte legální rostliny pak je potřeba zvolit technické konopí či semínka CBD konopí s obsahem THC do 1 %.

Pokud vás nezaujala feminizovaná semena konopí odrůdy Orange Bud, pak se podívejte do naší nabídky ostatních semen marihuany, kde najdete další celosvětově oblíbené odrůdy konopí jako např Amnesia. Také po desítky let oblíbenou a všemi známou odrůdu marihuany Jack Herer ve feminizované i samonakvétací verzi nebo odrůdu konopí AK, ať už známé AK-47 nebo AK-49 od nejoblíbenějších seedbanek.

Ať už hledáte nejlepší semena konopí nebo dáváte přednost levným semenům marihuany tak v naší nabídce si vybere opravdu každý. Mezi nejlevnější semínka marihuany patří bezpochyby semena od Happy Seeds, Seeds Stockers či dalších španělských seedbanek.

Proč nakupovat semena konopí na Happy seeds?

 • semena od ověřených seedbanek
 • semena konopí jsou vždy v originálních obalech
 • velký výběr samonakvétacích semen konopí
 • velký výběr feminizovaných semínek konopí
 • možnost nákupu regulérních semen - konopí samec a samice
 • záruka čerstvosti semen marihuany
 • všechna semena konopí máme skladem
 • možnost reklamace neklíčících semínek konopí
 • rychlé odeslání
 • diskrétní a anonymní balení
 • přehledný eshop
 • zákaznická podpora