Semena konopí Afghan Kush Regular

Kód: WRS01
24 hodnocení
550 Kč 478,26 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Velmi známá odrůda konopí s názvem Afghan Kush v regulérní verzi je silná Indika s velmi kořeněným a zemitým aroma. Tato odrůda kvete okolo 7-8 týdnů a dorůstá do výšky 2 metrů. Tato regulérní semínka konopí prodáváme v baleních po 10 semenech. Semena konopí z našeho e-shopu slouží jen jako sběratelský předmět a nesmějí se v ČR sázet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odrůda konopí Afghan Kush pochází z pohoří Hindúkuš, které leží na severozápadě Pakistánu a Afghanistánu. Jedná se o rostlina, která se v minulosti využívala k výrobě kvalitního hašiše ale také k pěstování a produkci marihuany. Místní obyvatelé tvrdí že tento druh konopí rostl divoce v údolích řeky Amudarya a do dnešního dne jsou přesvědčení o jeho léčivých schopnostech. Podle místních má Afghan Kush relaxační a sedativní účinky typické pro čisté indika odrůdy

Afghan Kush je druh konopí, který má velké množství různých phoenotypů. Některé z těchto rostlin mohou mít kořeněné až zemité aroma zatímco jiné mohou mít ovocné tóny po borůvkách či lesních plodech. Balení těchto semínek obsahuje regulérní semena ze kterých rostou samci a samice konopí. Semínka této odrůdy prodáváme v balení po 10 semínkách a k dostání jsou také v samonakvétací nebo feminizované verzi. Semínka v tomto balení jsou regulérní, to znamená že z nich rostou samci i samice konopí.

World of Seeds, seedbanka která semínka produkuje pochází ze španělska a soustřeďuje se na produkci kvalitních genetik z celého světa. Bohužel je potřeba pamatovat na fakt, že i když jsou jejich semínka v té nejvyšší kvalitě, nesmějí se ve většině zemí EU pěstovat a tak semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Doplňkové parametry

Kategorie: Regulérní
Genetika: Indika
In: 7-8 týdnů
Kuřácké potřeby: Semena konopí
Out: Říjen
Pohlaví: Regulérní
Rodokmen: Afghan Kush
Síla: Střední
Výnos: Vysoký
Výška: do 150 cm
Značka: World of Seeds

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost World of Seeds byla založena s myšlenkou, že obohatí společnost velmi zvláštním způsobem. Na svých počátcích se rozhodla šířit informace o výhodách a rozdílech mezi lékařským a rekreačním využíváním marihuany a jako jedna z mála společností neuvádí jen výhody konopí, ale také možná rizika a hrozby při jejím špatném užívání či přímo zneužívání. Jejím cílem není jen prodej semínek konopí, ale také oslovení co nejširšího spektra lidí, kteří zoufale hledají řešení pro své zdravotní problémy.