Semena konopí Blueberry Fem

Kód: 13887/5 13887/10 Zvolte variantu
25 hodnocení
Značka: Nirvana seeds
749 Kč 1 599 Kč od 749 Kč –6 %
Blueberry Feminized
749 Kč 1 599 Kč od 749 Kč –6 % 699 Kč 1 499 Kč od 699 Kč 607,83 Kč bez DPH 1 303,48 Kč bez DPH od 607,83 Kč bez DPH
Vyprodáno Skladem (5 ks) Zvolte variantu
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Téměř stoprocentní indika s velmi ovocnou vůní lesních plodů. Rychle kvetoucí konopná legenda s názvem Blueberry v čistě feminizované verzi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odrůda konopí Blueberry je z genetického pohledu téměř čístá indika. To je vidět i na jejích růstových vlastnostech, které z této rostliny dělají malou, podsaditou rostlinu s kvalitním růstem bočních větví. Výškově málokdy přesáhne 150 cm. Tento druh marihuany je odolný vůči stresu, nízkým teplotám i plísním. Tvoří však velmi tvrdé paličky, které mohou ve zvýšené vlhkosti být náchylné na plíseň. Během svého krátkého životního cyklu dokáže vyprodukovat kvalitní květy osypané pryskyřicí s úctihodným obsahem kanabinoidů jako je THC, CBD nebo CBG. V rodokmenu této feminizované odrůdy konopí najdete legendy jako třeba Afghan Kush. Očekávejte silně ovocnou vůní lesních plodů a koření.

Některé rostlny z této genetiky mají při nízkých teplotách tendenci fialovět. Semena jsou feminizovaná, což znamená že že z nich rostou pouze samice konopí a k začátku květové fáze je potřeba změnit světelný cyklus. Odrůda roste bez zbytečných listů a tak je i následné opracování / trimming opravdu hračka. Dobře snáší také stresové techniky pěstování rpo vyšší výnos jako LST, HST, ohýbání, SCROG či zastřihování konopí. Semínka blueberry jsou často mezi dlouholetými pěstiteli označována jako nejlepší semínka konopí a to právě také díky růstovým vlastnostem.

Semínka marihuany ze seedbanky Nirvana seeds patří k opravdové klasice, která je na trhu již několik desetiletí a tak se určitě nemusíte o kvalitu semena marihuany obávat. Při nákupu semen nezapomínejte na skutečnost, že se konopí nesmí pěstovat a tak semínka slouží jen ke sběratelským účelům. Pokud však budete semínka sázet v zemi, kde je pěstování konopí legální, neváhejte se inspirovat v našem článku, jak klíčit semena marihuany. V ČR republice je legální pěstování konopí s obsahem THC nižším než 1 %. Samotná semínka však neobsahují THC vůbec a proto je prodej semen konopí legální v celé EU.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nirvana seeds
Druh konopí: Blueberry
Genetika: Sativa hybrid
In: 9 týdnů
Kuřácké potřeby: Semena konopí
Out: Říjen
Pohlaví: Feminizované
Síla: Vysoká
Výnos: Vysoký
Výška: do 130 cm
Značka: Nirvana seeds

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: