Colombian Gold 1 ks

Kód: 0019
1 hodnocení
170 Kč 147,83 Kč bez DPH
Vyprodáno
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Čistá sativa Colombian Gold z Jižní Ameriky v balení po 1 ks. Tato čistá sativa je specifická svou lehce ovocnou vůní a sativními účinky. Jelikož se jedná o čistou sativu lze u ní očekávat dlouhou dobu květu. Tato semínka konopí slouží stejně jako všechna ostatní z našeho e-shopu jen jako sběratelské předměty a nesmějí se v ČR sázet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato sativa je výsledkem křížení čistých odrůd konopí s názvem Sierra de Santa Marta až z daleké Kolumbie. Colombian Gold je sativa se všemi přednostmi, které od ní zkušený sběratel očekává. Tato divoká kráska Colombian Gold svůj původ rozhodně nezapře, stejně jako svoji lehce ovocnou chuť, kterou si vás získá. Toto balení je součástí naší nabídky semínek konopí po 1 ks. Tzv. Pick and Mix semena pro vás vybalujeme z originálních obalů a vy k nim obdržíte kromě zkumavky i kousek originálního balení, jako důkaz pravosti.

Španělská seed banka World of Seeds, produkuje semínka odrůdy konopí Colombian Gold ve své kolekci Pure Origin, což volně přeloženo znamená "Čistý původ" nebo také "Původní genetika". Jedná se tedy o rostliny, které nebyly kříženy a přinášejí tak svému pěstiteli zážitek, který je nesrovnatelný s rostlinami dnešních seedbank, které kříží své odrůdy stále dokola. Při nákupu semínek marihuany nezapomínejte na fakt, že slouží pouze jako sběratelský předmět a nesmějí se v ČR sázet

Najdete také v originálním balení po 3,7 nebo 12 semínkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: SEMENA PICK & MIX
Genetika: Sativa
In: 11 a více týdnů
Out: Listopad
Pohlaví: Feminizované
Síla: Střední
Výnos: Střední
Výška: nad 150 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost World of Seeds byla založena s myšlenkou, že obohatí společnost velmi zvláštním způsobem. Na svých počátcích se rozhodla šířit informace o výhodách a rozdílech mezi lékařským a rekreačním využíváním marihuany a jako jedna z mála společností neuvádí jen výhody konopí, ale také možná rizika a hrozby při jejím špatném užívání či přímo zneužívání. Jejím cílem není jen prodej semínek konopí, ale také oslovení co nejširšího spektra lidí, kteří zoufale hledají řešení pro své zdravotní problémy.