Španělská společnost Dinafem patří bezpochyby mezi seedbanky s dlouholetou historií a s hromadou spokojených zákazníků. Firma Dinafem se specializuje na prodej semen konopí a marihuany pro rekreační ale i lékařské využití. Některé z jejich odrůd se mohou pyšnit vysokým obsahem CBD, úžasnými výnosy nebo unikátní vůní, kterou produkují jejich květy plné pryskyřice. Díky jejich dlouhodobě kvalitním odrůdám jsme se i my v Happy seeds rozhodli, zařadit některé z nich do naší nabídky. 

Mezi opravdové bestsellery v jejich nabídce feminizovaných semínek konopí bezpochyby patří výnosný a rychle kvetoucí Critical +, po citrusech vonící OG Kush, nebo odrůda s opravdu sýrovým aroma nazvaná Cheese. V posledních letech do své nabídky Dinafem přidal také semena amerických (USA) odrůd. Proto v posledních letech zakoupíte také semena odrůdy Gorilla, která silně připomíná opravdovou Gorilla Glue z USA. 

Ze samonakvétacích nebo-li autoflowering semen konopí jsme pro vás vybrali semínka odrůd Critical + 2.0 Auto, která je známý hlavně svým velkým výnosem, který zvládne během relativně krátké doby. Dalším velmi oblíbeným samonakvétacím druhem konopí ze stáje seed banky Dinafem je bezpochyby rostlina Moby Dick, která má sice trochu delší životní cyklus než většina autoflowering odrůd zato se ale odmění velkým počtem květů, které jsou poseté blyštivou pryskyřicí. Jako posledního zástupce samonakvétaček jsem vybrali stoprocentně čistou sativu s názvem Haze 2.0. Tato čistá sativa je specifická svou kořeněnou Haze vůní a sativními růstovými vlastnostmi. Při nákupu semínek konopí z našeho e-shopu nezapomínejte na fakt, že slouží pouze jako sběratelské předměty a nesmějí se v ČR sázet.