Kali Mist 1 ks

Kód: 0012
Neohodnoceno
Značka: Serious Seeds
310 Kč –13 %
Kali Mist 1 ks (Balení 1 ks)
310 Kč –13 % 269 Kč 233,91 Kč bez DPH
Vyprodáno
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Kali Mist, jedna z nejlepších sativních odrůd na trhu od seed banky Serious Seeds tentokrát v prodeji od 1 kusu. Kali Mist je typická sativní rostlina s delší dobou květu na kterou se opravdu vyplatí počkat. Kali Mist je právem nazývána královnou mezi sativami. Semena konopí z našeho obchodu slouží jen jako sběratelský předmět a nesmějí se v ČR sázet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedna z nejlepších sativních odrůd na trhu vůbec a číslo jedna z produkce konopné banky Serious Seeds. Opravdová legenda, kterou není potřeba dlouze představovat. Kali Mist je právem nazývána královnou mezi sativamy. Kali Mist je typická sativa s malým množstvím listů, opravdu bohatýmy výnosy a typickou kořeněnou chutí, která je typická pro tuto rostlinu. Kali Mist si získá vaše srdce i místo ve vaší sbírce.

Semínka této sativní odrůdy marihuany u nás zakoupíte v několika různých provedeních. Toto balení obsahuje 1 ks konopného semena, ale pokud by jste rádi původní originální balení s 6 semeny konopí, určitě se podívejte na nabídku našich feminizovaných semen konopí. Feminizovaná semínka se používají hlavně v případech, kdy pěstitel potřebuje jistotu, že všechny rostliny budou ženského pohlaví. Pokud by však stál i o samce konopí, musel by takový sběratel zakoupit semínka Kali Mist v regulérní verzi. Z těchto semen následně rostou rostliny se samčími i samičími pohlavními orgány. 
 

Získaná ocenění na vybraných soutěžích

High Times Cannabis Cup, kategorie: Hydro Cup, 1. místo

Copa de la Marihuana (Spain), kategorie: Overall, 2. místo

High Times Cannabis Cup,kategorie: Sativa Cup, 1. místo

High Times Cannabis Cup, kategorie: Dutch Hash Cup, 2. místo

HighLife Cup Barcelona, kategorie: Hash, 3. místo

High Times Cannabis Cup, kategorie: Cannabis Cup, 3. místo

Najdete také v originálním balení po 6 semínkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: SEMENA PICK & MIX
Genetika: Sativa
In: 10 týdnů
Out: Listopad
Pohlaví: Feminizované
Rodokmen: F1-hybrid
Síla: Vysoká
Výnos: Vysoký
Výška: nad 150 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Konopná banka Serious Seeds byla založena na počátku devadesátých let bývalým učitelem biologie, Simonem. Simonova láska ke konopí se začala projevovat až po jeho cestě do Afriky, kde se poprvé seznámil s užíváním čistého konopí bez přidaného tabáku. Do této doby Simon neměl moc osobních zkušeností s konopím a byl nekuřákem. Po návratu z cest začal se sbíráním a uschováváním konopných semen a také se postupně zamiloval do procesu křížení, šlechtění a pěstování nových odrůd a genetik. Po zkušenostech u společnosti Sensi Seeds se Simon vydal svou cestou a založil Serious Seeds tak jak je známe dnes. V této době nabízí SS pouze odrůdy, které se umístili na pozicích vítězů a jsou opravdovou zárukou kvality mezi semeny konopí. Mezi nejznámější bezpochyby patří AK-47, Kali Mist, Chronic nebo Warlock.