4 položek celkem
vision jack auto
od 425,22 Kč bez DPH
od 489 Kč

Samonakvétací a zároveň feminizovaná semínka konopí známé odrůdy Jack Herer. Legendární strain z Holandské seedbanky...

+ další
Kód: 1166/3
royal jack semena samonakvetaci
od 249 Kč–19 %
od 190,43 Kč bez DPH
od 219 Kč

Samonakvétací semínka konopí populární odrůdy Jack Herer ze známé seedbanky Royal Queen Seeds.

+ další
Kód: 1011/1 K
Critical Jack Herer (Balení 1 ks)
od 255 Kč–42 %
od 165,22 Kč bez DPH
od 190 Kč

Odrůda Critical Jack Herer, je kříženec známé odrůdy Critical Mass a Jack Herera, která je známá díky svému bohatému...

+ další
Kód: 10100000000075
Critical Jack Herer Auto (Balení 1 ks)
od 300 Kč–61 %
od 191,30 Kč bez DPH
od 220 Kč

Odrůda Critical Jack Herer Auto, je kříženec známé odrůdy Jack Herer v samonakvétací verzi a Critical Bilbo Auto,...

+ další
Kód: 10100000000084

Další z legendárních odrůd marihuany s názvem Jack Herer (Jack Herrer), původem z USA, kde vyhrávala jednu soutěž za druhou. Šlechtitelem tohoto druhu byl politický aktivista a kandidát na prezidenta pan Jack Herer, který dlouhá desetiletí bojoval za legalizaci konopí v Americe a Kanadě. Tato odrůda je zpravidla dostupná jak ve feminizované verzi, tak ale i v samonakvétací, která je pravděpodobně pro naše podnebí mnohem lepší. Další variantou jak úspěšně tento druh pěstovat je vyhledávat tzv. křížence např. vzrůstově malý Critical Jack Herer.

Semena konopí Jack Herer jsou dnes stejně populární, jako jiné legendy např. Amnesia, AK-47, Blueberry, Skunk či Critical+. Všechny tyto odrůdy zanechali v konopné kultuře svou stopu a my si zde vysvětlíme, čím si právě Jack Herer získal své jméno. Marihuana s tímto názvem je v legálních prodejnách k dostání již desítky let, a i u nás si najde pár skalních fanoušků. 

Odrůda konopí Jack Herer a její vlastnosti

Semena marihuany Jack Herer jsou dnes k dostání v téměř každé seedbance. Většina těchto semínek sice není čistokrevný Jack Herer, ale některá z jeho variant. Originální Jack Herer je totiž  téměř čistá sativa, s dlouhou dobou květu, která může dosahovat až k 11-12 týdnům. Takové druhy konopí málo kdo pěstuje, protože vyžadují speciální péči a kvalitní, stále prostředí po celou dobu květu. To je také důvod, proč má většina společností semena Jacka Herera v nějaké kratší verzi, zkříženého např. s indikou Critical+. 

Jsou semena Jack Herer legální?

Pěstování konopí je ve většině států omezeno obsahem THC. Pokud tedy najdete odrůdu, která bude mít legální obsah THC, můžete o jejím pěstování přemýšlet. Originální Jack Herer však legální není, jeho obsah THC byl vždy vyšší než je v ČR legální.

Jsou lepší samonakvétací nebo feminizovaná?

Jack Herer je dostupný také v samonakvétací verzi, tzv. autoflower semenech. Takový Jack Herer má tu výhodu, že má kratší životní cyklus a dojede i většině zemí v Evropě. Feminizovaná verze bude pravděpodobně lepší co se kvality týče, nicméně její pěstování bude vyžadovat více zkušeností.