5 položek celkem
Mazar Kush (Balení 12 ks)
od 480 Kč–17 %
od 417,39 Kč bez DPH
od 480 Kč

Velmi známá odrůda konopí s názvem Mazar. Silná indika, která byla vyšlechtěna z jiné známé odrůdy Afghan Kush. Tato...

+ další
Kód: WFS371
Strawberry Blue (Balení 3 ks)
od 541 Kč–12 %
od 417,39 Kč bez DPH
od 480 Kč

Semena super svěží ovocné odrůdy konopí se sladkým názvem Strawberry Blue ve feminizované verzi od semenné banky...

+ další
Kód: 8531642
mazar x great white shark semena konopi
Tip
od 550 Kč–8 %
od 452,17 Kč bez DPH
od 520 Kč

Indiková odrůda vhodná pro terapeutické účely, která vznikla křížením známé odrůdy Mazar s odrůdou marihuany Great...

+ další
Kód: 1583/3
Mazar x White Rhino (Balení 3 ks)
od 478,26 Kč bez DPH
od 550 Kč

Indiková odrůda vhodná pro terapeutické účely, která vznikla křížením známé odrůdy Mazar s odrůdou marihuany White...

+ další
Kód: 996655
strawberry blue early Seminka
Tip
od 550 Kč–6 %
od 478,26 Kč bez DPH
od 550 Kč

Semena super svěží ovocné odrůdy konopí se sladkým názvem Strawberry Blue ve feminizované verzi od semenné banky...

+ další
Kód: 1565/3

Odrůda konopí Mazar, která je oblíbená pro svou velmi krátkou dobu květu vysoké výnosy a možné terapeutické využití od populárních seedbanek jako je např World Of Seeds. Mazar patří k jedním z nejlevnějších semínek marihuany a díky tomu se stal žádaným druhem marihuany nejen na našem eshopu. Odrůdu marihuany Mazar můžete běžně zakoupit jako samonakvétací konopí, feminizované nebo ve verzi F1 s extra krátkou  dobou květu, což je netypické pro feminizované druhy marihuany. Odrůda Mazar a její kříženci je vhodná díky krátké době květu pro pěstování outdoor tedy venku i indoor tedy uvnitř v pěstebním stanu. To vše ovšem v zemích s možností legálního pěstování marihuany.

Semínka marihuany Mazar

Mazar patří mezi oblíbené a cenově dostupné odrůdy konopí a tato feminizovaná, regulérní, samonakvétací či s extra krátkou dobou květu ve verzi F1 semena konopí patří k jedním z nejlevnějších semínek marihuany. I my vám nabízíme odrůdu Mazar od známých seedbanek jako např od seedbanky World Of Seeds. Odrůdu marihuany Mazar můžete zakoupit ve formě feminizovaných semínek, to znamená že lze očekávat pouze samice konopí a odpadá tak starost včas samce konopí odstranit. V naší nabídce dále najdete odrůdy konopí, které vznikly křížením této oblíbené odrůdy s názvem Mazar. Jedná se např o křížence Mazar Kush nebo Mazar Kush X White Rhino.

Odrůda marihuany Mazar ve feminizované verzi má dobu květu krátkých 9 týdnů a je tak vyhledávanou odrůdou i komerčních pěstitelů marihuany či potencionálních pacientů užívající konopí pro lékařské účely. Tato odrůda marihuany má zemitou vůni s ovocnými podtóny a ohromí vás svými vysokými výnosy společně s tvrdými a bohatě pryskyřicí posetými květy. Mazar je rostlina, která v zemích s možností legálního pěstování se pěstuje na produkci a výrobu hašiše. Jedná se o odrůdu marihuany s opravdu vysokým podílem kanabinoidů zvláště pak THC, a tak je výsev těchto semen konopí v České republice i celé Evropské Unii nelegální.

 Otázka, která se týká toho, která semena konopí jsou "nejlepší" to vše, závisí na různých faktorech, jako jsou preference samotných pěstitelů, účely pěstování a požadované vlastnosti odrůdy. Navíc preference se mohou měnit dle toho kde a kdy chcete rostliny konopí pěstovat. Někteří pěstitelé mohou preferovat určité odrůdy pro vlastnosti, jako jsou obsah kanabinoidů, aroma nebo bohatá sklizeň.

Proč je odrůda marihuany Mazar tak oblíbená? 

 • Zemitá vůně s ovocnými podtóny

Odrůda marihuany Mazar je oblíbená pro svou zemitou vůni typickou pro silnou marihuanu s možnými ovocnými podtóny.

 • Dobré růstové vlastnosti

Odrůda konopí Mazar má skvělé růstové vlastnosti, silný stonek a jedná se o velice robustní a silné rostliny s převahou indiky.

 • Krátká doba květu

Doba květu u feminizovaných semen konopí odrůdy Mazar je pouze okolo 9 týdnů což je typická doba pro indikové rostliny. Tato odrůda je oblíbená díky krátké době květu u pěstitelů ve středním pásmu kde je poměrně krátké léto nebo pro každého kdo chce brzkou sklizeň, doma nebo venku.

 • Robustní květy bohatě poseté lepkavou pryskyřicí

Květy odrůdy Mazar Kush jsou mohutné a bohatě poseté lepkavou pryskyřicí a vhodné na výrobu hašiše. Samozřejmě pouze v zemích s možností legálního pěstování marihuany.

 • Veliké výnosy a bohatá sklizeň

Opravdu vysoké výnosy při pěstování indoor v home boxech, pěstebních stanech i venku či ve skleníku slibuje tato odrůda konopí Mazar.

 • Vysoký obsah kanabinoidů

Mazar je odrůdou konopí, která je vyhledávaná pro vysoký obsah kanabinoidů pro léčebné i relaxační účely. 

 • Ideální odrůda na výrobu kvalitního hašiše

V zemi s možností legálního pěstování marihuany je tato odrůda konopí Mazar používaná na produkci kvalitní pryskyřice z které se následně vyrábí kvalitní hašiš.

 Nezapomeňte, že v České republice lze legálně zasít pouze semena konopí odrůdy u kterých se dá očekávat THC pod hranici 1 %. Tato feminizovaná semena konopí odrůdy Mazar jsou prodávána jako sběratelský předmět a jejich výsev není v České republice legální. Pokud hledáte legální rostliny pak je potřeba zvolit technické konopí či semínka CBD konopí s obsahem THC do 1 %.

Pokud vás nezaujala feminizovaná semena marihuany odrůdy Mazar, pak se podívejte do naší nabídky ostatních semen konopí, kde najdete další celosvětově oblíbené odrůdy konopí jako např OG Kush, Skunk nebo Orange Bud. Také po desítky let oblíbenou a všemi známou odrůdu marihuany Jack Herer ve feminizované i samonakvétací verzi nebo odrůdu konopí Amnesia od nejoblíbenějších seedbanek u nás i ve světě.

Ať už hledáte nejlepší semena konopí nebo dáváte přednost levným semenům marihuany tak v naší nabídce si vybere opravdu každý. Mezi nejlevnější semínka marihuany patří bezpochyby semena od Happy Seeds, Seeds Stockers či dalších španělských seedbanek.

Proč nakupovat semena konopí na Happy seeds?

 • semena od ověřených seedbanek
 • semena konopí jsou vždy v originálních obalech
 • velký výběr samonakvétacích semen konopí
 • velký výběr feminizovaných semínek konopí
 • možnost nákupu regulérních semen - konopí samec a samice
 • záruka čerstvosti semen marihuany
 • všechna semena konopí máme skladem
 • možnost reklamace neklíčících semínek konopí
 • rychlé odeslání
 • diskrétní a anonymní balení
 • přehledný eshop
 • zákaznická podpora