Strawberry Blue

Kód: 8531642-84124
3 hodnocení
1 020 Kč –13 %
Strawberry Blue
1 020 Kč –13 % 890 Kč 773,91 Kč bez DPH
Skladem (1)
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Semena super svěží ovocné odrůdy konopí se sladkým názvem Strawberry Blue ve feminizované verzi od semenné banky World of Seeds. Jedná se o sativní rostlinu s vysokým obsahem kanabinoidů. Strawberry Blue je k dostání ve feminizované verzi v balení po 3, 7 nebo 12 kusech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zkřížením genů z předků této rostliny jako je ovocná Strawberry a New Blue line musí vzniknout vždy nějaká svěží ovocná exploze chutí. A tak ani šlechtitelé ze známé seedbanky World of Seeds nezaspali a na trh přinesli tuto super svěží ovocnou odrůdu s až jahodově sladkým jménem Strawberry Blue. Strawberry Blue je opravdu ovocný poklad, který bude zdobit vaši sbírku. Jedná se o spíše sativní rostlinu s dobou květu okolo 10 týdnů s dobrými růstovými vlastnostmi. Semena odrůdy marihuany Strawberry Blue jsou k dostání ve feminizované verzi z Legendární kolekce od WOS.

Šlechtitelé z World of Seeds nabízejí semena Strawberry Blue ze své Legendární kolekce, která ukrývá opravdové legendy jako je tato novinka Strawberry Blue, Skunk 47, ale také Amnesii nebo známý Mazar Kush. Všechna semena konopí z této kolekce jsou dostupná ve feminizované verzi. Semena konopí Strawberry Blue samozřejmě slouží jen jako sběratelská a nesmějí se v České republice sázet.

Balení po 3, 7 nebo 12 semínkách

Doplňkové parametry

Kategorie: World of Seeds
Genetika: Sativa
In: 10 týdnů
Out: Říjen
Pohlaví: Feminizované
Rodokmen: Strawberry X Blue line strain
Síla: Vysoká
Výnos: Střední
Výška: nad 150 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost World of Seeds byla založena s myšlenkou, že obohatí společnost velmi zvláštním způsobem. Na svých počátcích se rozhodla šířit informace o výhodách a rozdílech mezi lékařským a rekreačním využíváním marihuany a jako jedna z mála společností neuvádí jen výhody konopí, ale také možná rizika a hrozby při jejím špatném užívání či přímo zneužívání. Jejím cílem není jen prodej semínek konopí, ale také oslovení co nejširšího spektra lidí, kteří zoufale hledají řešení pro své zdravotní problémy.