Semena konopí Serious 6 Regular

Kód: 15783/11
Neohodnoceno
Značka: Serious Seeds
1 400 Kč –7 %
Serious 6 (Balení 3 ks)
1 400 Kč –7 % 1 300 Kč 1 130,43 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Téměř čistá sativa v regulérní verzi, tedy konopí samec a samice v balení po 11 kusech od populární seedbanky Serious Seeds, která produkuje jedny z nejkvalitnějších semen na trhu. Serious 6 najdete na našem eshopu také ve feminizované verzi po 6 kusech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Serious 6 je téměř čistá sativa z dílny Serious Seeds, která vznikala postupným křížením genetik z Kanady společně s africkými sativami. A tak vznikla velice odolná odrůda konopí jako je právě Serious 6 o které na soutěžích jistě zase uslyšíme. Vůně Serious 6 je popisována jako vůně anýzu a zralých citrusových plodů. Proč nevyzkoušet právě tento model? Určitě nebudete litovat.

Seed banka Serious Seeds patří ve světe k opravdovým leaderům a produkuje opravdu kvalitní a výjimečnou genetiku již několik let. Semínka konopí z této společnosti prodáváme jak ve feminizovaných verzích tak i v regulérních ze kterých rostou jak samci tak i samice konopí.U všech semen marihuany na našem e-shopu vždy pamatujte, že slouží jen jako sběratelský předmět a nesmějí se v ČR sázet. Semínka konopí se v EU smějí sázet jen pokud se dá očekávat obsah THC pod 1 %. 

Získaná ocenění na vybraných soutěžích

2013 - Highlife Cup in Amsterdam, Kategorie: Bio-Weed

2. místo 2013 - Expogrow Cup in Irun, Spain

Balení po 11 semínkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vítězné odrůdy konopí
Genetika: Sativa
In: 7-8 týdnů
Kuřácké potřeby: Semena konopí
Out: Září
Pohlaví: Feminizované
Rodokmen: F1-hybrid
Síla: Střední
Výnos: Střední
Výška: nad 150 cm
Značka: Serious seeds

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Konopná banka Serious Seeds byla založena na počátku devadesátých let bývalým učitelem biologie, Simonem. Simonova láska ke konopí se začala projevovat až po jeho cestě do Afriky, kde se poprvé seznámil s užíváním čistého konopí bez přidaného tabáku. Do této doby Simon neměl moc osobních zkušeností s konopím a byl nekuřákem. Po návratu z cest začal se sbíráním a uschováváním konopných semen a také se postupně zamiloval do procesu křížení, šlechtění a pěstování nových odrůd a genetik. Po zkušenostech u společnosti Sensi Seeds se Simon vydal svou cestou a založil Serious Seeds tak jak je známe dnes. V této době nabízí SS pouze odrůdy, které se umístili na pozicích vítězů a jsou opravdovou zárukou kvality mezi semeny konopí. Mezi nejznámější bezpochyby patří AK-47, Kali Mist, Chronic nebo Warlock.