Zensation

Kód: 8522684 8522684-8517184 Zvolte variantu
1 hodnocení
525 Kč 1 020 Kč od 525 Kč –10 % –23 % až –23 %
Zensation
525 Kč 1 020 Kč od 525 Kč –10 % –23 % až –23 % 470 Kč 790 Kč od 470 Kč 408,70 Kč bez DPH 686,96 Kč bez DPH od 408,70 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu

Semena konopí odrůdy Zensation pochází z Nizozemské seedbanky Ministry of Cannabis. Tato odrůda vznikla zkřížením silné indiky ze selekce MoC s tzv. wihte odrůdou. Tato "bílá" odrůda byla předchůdcem známých druhů konopí jako White Widow nebo White Rhino, můžeme tedy čekat silně pokryté květy pryskyřicí s vůní po cedru s nádechem lesních plodů. Tato rostlina kvete 9 týdnů a nabízí relaxační účinky typické pro indické konopí.Semínka konopí můžete zakoupit ve feminizované verzi v balení po 2 nebo 5 kusech. Mějte ale vždy na paměti, že semínka marihuany z našeho e-shopu slouží jen jako sběratelské předměty a že konopí se v České Republice nesmí sázet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odrůda Zensation která je dostupná v balení po 2 a 5 semínkách vznikla zkřížením silné a potentní indiky s odrůdou známou jako "white strain", která získala své jméno díky silné a lepkavé vrstvě pryskyřice na dospělých rostlinách konopí. Tato poctivá indika nabízí relaxační a sedativní účinky spolu s vůní po cedru a lesním ovoci. Semena konopí z Holandska jsou často zárukou kvality a není tomu jinak ani u této odrůdy. 

Semena konopí od Ministry of Cannabis, patří k těm které nabízí uspokojivou kvalitu za velmi přijatelnou cenu. V jejich nabídce najdete semínka marihuany samonakvétacích ale i feminizovaných odrůd. Při nákupu a výběru semínek vždy mějte na paměti, že slouží pouze jako sběratelský předmět, protože pěstování konopí je v ČR zakázáno. 

Balení po 2 nebo 5 semínkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena konopí
Genetika: Indika
In: 9 týdnů
Out: Říjen
Pohlaví: Feminizované
Rodokmen: White strain X Indika
Síla: Vysoká
Výnos: Vysoký
Výška: do 150 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Nizozemsko Španělská seed banka Ministry of Cannabis má dnes více než 15 let zkušeností s pěstováním a šlechtěním konopných odrůd. Tento projekt vede několik lidí se zkušenostmi z ostatních známých seed bank v této oblasti. Společnost MOC má dohromady 3 místnosti ve třech různých zemích určené k testování a produkci nových konopných odrůd. MOC ve svých začátcích produkovala i regulérní semena s tím ale skončila a od roku 2009 vytváří pro své zákazníky jen feminizované a samonakvétací odrůdy. V jejich nabídce najdete feminizované a autoflowering odrůdy zvučných jmen jako White Widow, Haze nebo oblíbený Skunk.