E-shop běží bez omezení, pokud chcete objednávku obdržet během 48 hodin, zvolte kurýra GLS a zaplaťte kreditní kartou pomocí bezpečné platební brány Pays.

Prodejna happy seeds a koronavirus COVID-19

Vážení zákazníci, musíme vám bohužel oznámit, že vzhledem k nouzovému stavu jsme nuceni uzavřít naši prodejnu konopných semen a bong v Ústí nad Labem. Prodejna bude otevřena po odvolání vážného stavu. Do té doby jsme se rozhodli vám maximálně zpříjemnit objednávání online a tak jsme zlevnili poštovné na úžasných 55 Kč za výdejní místa Zásilkoven či za 79 Kč kurýrem do ruky.

Pokud můžeme doporučit, při platbě v nákupním košíku plaťte raději kreditní kartou online, aby kurýři a pracovníci na výdejních místech zásilkovny nemuseli manipulovat s hotovostí. Pokud jste v karanténě, upozorněte na to prosím řidiče ještě před příjezdem, hned jak se s vámi telefonicky spojí. On bude následně postupovat se zvýšenou opatrností.

Za nepříjemnosti se moc omlouváme a doufáme že tuto situaci společně zvládneme. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.