Prodejna happy seeds a koronavirus COVID-19

 

Vzhledem ke komplikované situaci jsme vám, našim zákazníkům zlevnili poštovné po celé ČR. Pokud vám nevadí zajít si pro objednávku na některé z výdejních míst společnosti Zásilkovna.cz můžete tuto možnost využít již od 55 Kč. Společnost Zásilkovna má po celé ČR několik tisíc výdejních míst, které stále fungují a vydávají balíčky. Jedinou podmínkou je platba online pomocí platební karty online. 

Pokud by jste chtěli aby vaši objednávku doručil kurýr k vám domu, zvolte společnost GLS. V případě platby kartou dopředu, máte dopravu ke dveřím za příjemných 99 Kč. Další možností je platba na dobírku, kterou společnost GLS stále provádí a tak můžete zaplatit hotovostí kurýrovi. V takovém případě ale bohužel kurýrní společnost účtuje dodatečných 29 Kč, za zvýšené riziko jejich pracovníků. 

Svou objednávku si také můžete vyzvednout před naším obchodem happy seeds v Ústí nad Labem. Jedinou podmínkou je v tomto případě platba kartou online. Na prodejně nepřijímáme hotovost.

Pokud si tedy chcete vaši objednávku vyzvednout, v nákupním košíku zvolte možnost osobního vyzvednutí a zastavte se u nás mezi 13:00-15:00 každý všední den. Obchod je sice uzavřen, ale pokud pár minut před příchodem zavoláte nebo napíšete sms, my vám rádi vaši objednávku připravíme a následně podáme ze dveří. 

Pokud by jste rádi eliminovali riziko nákazy, nebojte se zvolit raději platbu kartou online skrze naši bezpečnou webovou aplikaci. Tím se vyhnete zbytečnému osobnímu kontaktu při placení hotovostí. Pokud jste v karanténě, upozorněte na to prosím řidiče ještě před příjezdem, hned jak se s vámi telefonicky spojí. On bude následně postupovat se zvýšenou opatrností.

Omlouváme se za komplikace, ale věříme že tuto náročnou situaci chápete a že ji společně zvládneme. 

Věříme, že tuto situaci společně zvládneme a děkujeme za pochopení. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem, tým Happy seeds