5 položek celkem
semena konopi lemon OG haze
od 490 Kč–10 %
od 363,64 Kč bez DPH
od 440 Kč

Vyvážený hybrid s unikátním mixem terpenů po Americké legendě OG Kush a specifické sativě s povznášejícími účinky a...

+ další
Kód: 13737/3 K
semena marihuany feminizovana lithium og kush
od 490 Kč–10 %
od 363,64 Kč bez DPH
od 440 Kč

Odrůda konopí vhodná pro každého milovníka čistých indik, očekávejte tvrdé lepkavé palice, sedativní účinek a...

+ další
Kód: 13740/3 K
The OG #18 (Balení 3 ks)
od 1 100 Kč–16 %
od 825,22 Kč bez DPH
od 949 Kč

Indikový hybrid s vysokým obsahem kanabinoidu a vysokými výnosy ve feminizované verzi od prémiové seed banky Reservy...

+ další
Kód: 8522748
OG Kush (Balení 3 ks)
od 1 100 Kč–37 %
od 600 Kč bez DPH
od 690 Kč

Semínka feminizované odrůdy OG Kush od Reserva Privada po 3 nebo 6 kusech v originálním balení. Několikanásobný vítěz...

+ další
Kód: 8484779
semena ogkush feminizovana
Tip
od 230 Kč–17 %
od 165,22 Kč bez DPH
od 190 Kč

Semena konopí feminizované odrůdy marihuany s celosvětově známým jménem OG Kush ze severní Kalifornie. Silný druh...

+ další
Kód: 1885/1

Semínka marihuany s názvem OG Kush ve feminizované verzi od populárních seedbanek v nabídce internetového obchodu happyseeds.cz. Jedná se o feminizovaná semínka ze kterých vám vyrostou pouze samičí rostliny konopí OG Kush. Feminizované konopí je oblíbené u každého kdo nechce pěstovat regulérní rostliny konopí samec samice a dává přednost čistě feminizovaným rostlinám, které produkují bohatá květenství s vysokým obsahem kanabinoidů. OG Kush patří mezi velmi oblíbené druhy konopí a my vám tato feminizovaná semínka nabízíme např od seedbanky DNA Genetics, Reserva Privada nebo od velmi oblíbené semenné banky Royal Queen Seeds.

Semena marihuany OG Kush

OG Kush patří mezi nejznámější odrůdy konopí a tato feminizovaná, regulérní či samonakvétací semena konopí patří k jedním z nejprodávanějších. I my vám nabízíme OG Kush od známých seedbanek jako např od DNA Genetics, Reserva Privada nebo od semenné banky Royal Queen Seeds. OG Kush můžete zakoupit ve formě feminizovaných semínek, to znamená že lze očekávat pouze samice konopí a odpadá tak starost včas samce konopí odstranit. V naší nabídce dále najdete odrůdy konopí, které vznikly křížením této oblíbené odrůdy s názvem OG Kush. Jedná se např o křížence Lemon OG Haze nebo Lithium OG Kush.

Odrůda marihuany OG Kush ve feminizované verzi má dobu květu krátkých 9 týdnů a je tak vyhledávanou odrůdou komerčních pěstitelů marihuany. OG Kush je jednou z nejžádanějších odrůd marihuany v USA. Tato odrůda marihuany má zemitou vůni s ovocnými podtóny a ohromí vás svými vysokými výnosy společně s tvrdými a bohatě pryskyřicí posetými květy. Jedná se o odrůdu marihuany s opravdu vysokým podílem kanabinoidů zvláště pak THC, a tak je výsev těchto semen konopí v České republice i celé Evropské Unii nelegální. V zemi s možností legálního pěstování jde o jednu z nejprodávanějších odrůd konopí právě kvůli dobrým růstovým vlastnostem a vysokým výnosům. 

 Otázka, která se týká toho, která semena konopí jsou "nejlepší" to vše, závisí na různých faktorech, jako jsou preference samotných pěstitelů, účely pěstování a požadované vlastnosti odrůdy. Navíc preference se mohou měnit dle toho kde a kdy chcete rostliny konopí pěstovat. Někteří pěstitelé mohou preferovat určité odrůdy pro vlastnosti, jako jsou obsah kanabinoidů, aroma nebo bohatá sklizeň.

Proč je odrůda marihuany OG Kush tak oblíbená? 

 • Silná zemitá vůně

Odrůda marihuany OG Kush je oblíbená pro svou zemitou vůni typickou pro silnou marihuanu. Není tak vhodná pro pěstitele, kteří hledají diskrétní nearomatické rostliny konopí do své marihuanové zahrádky.

 • Dobré růstové vlastnosti

OG Kush feminizované rostliny mají skvělé růstové vlastnosti, silný stonek a jedná se o velice robustní a silné rostliny s převahou indiky.

 • Krátká doba květu

Doba květu u feminizovaných semen konopí odrůdy OG Kush je pouze okolo 9 týdnů což je typické pro indikové rostliny. Tato odrůda je oblíbená díky krátké době květu u pěstitelů ve středním pásmu kde je poměrně krátké léto nebo pro každého kdo chce brzkou sklizeň.

 • Robustní květy bohatě poseté lepkavou pryskyřicí

Květy odrůdy OG Kush jsou mohutné a bohatě poseté lepkavou pryskyřicí. 

 • Veliké výnosy a bohatá sklizeň

Opravdu vysoké výnosy při pěstování indoor v home boxech, pěstebních stanech i venku či ve skleníku slibuje tato komerční odrůda OG Kush. 

 • Vysoký obsah kanabinoidů

OG Kush je odrůdou konopí, která je vyhledávaná pro vysoký obsah kanabinoidů pro léčebné i relaxační účely.

 Nezapomeňte, že v České republice lze legálně zasít pouze semena konopí odrůdy u kterých se dá očekávat THC pod hranici 1 %. Tato feminizovaná semena konopí odrůdy OG Kush jsou prodávána jako sběratelský předmět a jejich výsev není v České republice legální. Pokud hledáte legální rostliny pak je potřeba zvolit technické konopí či semínka CBD konopí s obsahem THC do 1 %.

Pokud vás nezaujala feminizovaná semena konopí odrůdy OG Kush, pak se podívejte do naší nabídky ostatních semen marihuany, kde najdete další celosvětově oblíbené odrůdy konopí jako např Amnesia, Skunk nebo Orange Bud. Také po desítky let oblíbenou a všemi známou odrůdu marihuany Jack Herer ve feminizované i samonakvétací verzi nebo odrůdu konopí AK, ať už známé AK-47 nebo AK-49 od nejoblíbenějších seedbanek.

Ať už hledáte nejlepší semena konopí nebo dáváte přednost levným semenům marihuany tak v naší nabídce si vybere opravdu každý. Mezi nejlevnější semínka marihuany patří bezpochyby semena od Happy Seeds, Seeds Stockers či dalších španělských seedbanek.

Proč nakupovat semena konopí na Happy seeds?

 • semena od ověřených seedbanek
 • semena konopí jsou vždy v originálních obalech
 • velký výběr samonakvétacích semen konopí
 • velký výběr feminizovaných semínek konopí
 • možnost nákupu regulérních semen - konopí samec a samice
 • záruka čerstvosti semen marihuany
 • všechna semena konopí máme skladem
 • možnost reklamace neklíčících semínek konopí
 • rychlé odeslání
 • diskrétní a anonymní balení
 • přehledný eshop
 • zákaznická podpora