Semena konopí 60 Day Lemon

18 hodnocení

Samonakvétací semínka konopí odrůdy 60 Day Lemon vznikla křížením úspěšné rostliny Lemon Skunk, s extra silným citrusovým aroma a odrůdy ruderalis, která je předchůdcem všech samonakvétacích semen. 60 Day Lemon je extrémně rychle kvetoucí rostlina která při pěstování uvnitř dokončí svuj životní cyklus během 7-8 týdnů

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 0006 0006-0006-2 Zvolte variantu
1 500 Kč od 850 Kč - –6 % až –6 % 850 Kč 1 400 Kč od 850 Kč
Semena konopí 60 Day Lemon
18 hodnocení
60 Day Lemon (Balení 3 ks)
1 500 Kč od 850 Kč - –6 % až –6 %

Dárek ke každé objednávce

Doprava ZDARMA nad 2000Kč

Doručení během 24-48h

Vše skladem!

3,8 18 hodnocení

Šlechtění a postupné lazení této odrůdy marihuany trvalo přes tři roky. Po celou dobu se firma DNA Genetics snažila vyselektovat kvalitní a stabilní samonakvétací rostlinu, která by splňovala veškeré potřeby pro komerční pěstování. Jelikož je prodej marihuany v některých zemích legální, není divu že se pěstitelé snažili vytvořit extra rychlou rostlinu, s velkými a výnosy a zároveň s dostatečnou silou, aby uspokojila zkušené uživatele. Touto rostlinou má být právě tzv. 60 Day Lemon, který vznikl zkřížením výnosné odrůdy Lemon Skunk, s citrusovým aroma a rostlinou rodu ruderalis, která slouží jako předchůdce všem samonakvétacím, neboli autoflowering odrůdám konopí. V nabídce této holandské seedbanky se jedná o nejrychlejší a zároveň nejlepší samonakvétací konopí.

Rostlina je ke sklizni připravena během pouhých 60 dní od vyklíčení, a není nijak náročná pro začátečníky. Během této rychlé doby, nabízí tato indika v porovnání s jinými rychlými samonakvétacími odrůdami nadprůměrný výnos. Semena konopí samonakvétacích druhů konopí můžete zakoupit ve feminizované verzi v balení po 1, 3 nebo 6 kusech. Vždy ale mějte na paměti, že semínka marihuany z našeho e-shopu slouží jen jako sběratelské předměty a že konopí se v České Republice nesmí sázet. Samotný prodej semen konopí je však legální protože semínka neobsahují žádné THC. 

Semena konopí pocházejí ze světově známé seed banky DNA Genetics patří k těm nejkvalitnějším na dnešním trhu. Tato seed banka produkuje kromě feminizovaných semen, také semínka samonakvétací nebo regulární. Druhy marihuany z této Holandsko-Americké společnosti dosahují té nejvyšší kvality a často se umísťují na horních příčkách v soutěžích o nejlepší konopí. Výjimkou nejsou ani konopná semena 60 Day Lemon. Nezapomeňte ale že konopí se v České republice nesmí sázet a tak všechna naše konopná semena slouží pouze ke sběratelským účelům. Semínka jsou dostupná v balení po 3 nebo 6 semínkách. Pokud hledáte semena 60 Day Lemon po 1 ks, máme pro vás dobrou zprávu. V naší kategorii Pick and Mix, semena po 1 kuse najdete.

Doplňkové parametry

Kategorie: Samonakvétací semínka marihuany od DNA genetics
Celý cyklus: 60 dní
Genetika: Indika auto
Kuřácké potřeby: Semena konopí
Pohlaví: Samonakvétací
Rodokmen: Skunk X Ruderalis
Síla: Vysoká
Výnos: Střední
Výška: do 100 cm
Značka: DNA Genetics

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

První zmínky o DNA Genetics sahají až do roku 1980 do slunné Kalifornie kde se dva bylinní nadšenci dali dohromady s úmyslem shromažďovat konopná semena kalifornských ale i jinak vyjimečných odrůd marihuany z celého světa. DNA Genetics se také zaměřuje na pěstování a šlechtění lékařských odrůd konopí, které pomáhají lidem s jejich obtížemi po celém USA. V jejich nabídce feminizovaných semen najdete jak silné indiky, které vás jak sami majitelé tvrdí připoutají ke gauči, tak povznášející sativy, které vám zvednou náladu a pomohou vám přemoci smutné části dne.