Nejprodávanější samonakvétací semínka marihuany

Pokud hledáte seznam nejprodávanějších autoflowering nebo-li samonakvétacích semínek marihuany tak zde pro vás máme pár tipů. Samonakvétací semena konopí v tomto seznamu patří mezi nejprodávanější a nejvyhledávanější odrůdy našimi zákazníky. Pokud i vy chcete vyzkoušet tato zákazníky ověřená semínka marihuany navštivte náš kategorii semena konopí na našem e-shopu.

Co jsou to samonakvétací semena konopí?

Samonakvétací semena konopí známá pod anglickým názvem autoflowering jsou semínka odrůd, které končí svůj životní cyklus obvykle během 3 měsíců. Rostlina v samonakvétací verzi začíná kvést automaticky vzhledem ke svému věku a jsou to tak ideální rostliny do mírného pásma. Většina samonakvétacích odrůd konopí je zároveň feminizovaná a je tomu i tak v případě námi nabízených samonakvétacích semen.

Jaký je rozdíl mezi samonakvétacími a feminizovanými semeny konopí?

Společným znakem samonakvétacích a feminizovaných semen je, že v obou případech můžeme očekávat pouze samičí úrodu rostlin což je ve většině případů žádoucí. Samičí rostliny konopí produkují palice poseté pryskřicí, která je velmi vyhledávaná pro lékařské i rekreační účely. Tato pryskyřice je nositelem látek známých jako kanabinoidy mezi které patří např. THC, CBD nebo CBG. 

Hlavním rozdílem mezi feminizovanými a samonakvétacími semeny marihuany je ten, že feminizované rostliny potřebují změnu světelné periody, aby začaly kvést. U samonakvétacích odrůd konopí je tomu jinak a rostlina začíná kvést sama vzhledem ke svému stáří a nepotřebuje tak změnu světelného cyklu. Tuto věc ocení hlavně pěstitelé, kteří žijí v mírném podnebném pásmu s kratšími léty. Další výhodou pro kterou jsou vyhledávána semena samonakvétacích odrůd je ta, že mají menší vzrůst a tak jsou ideální volbou na pěstování na balkóně nebo ve skleníku.

Přehled tří nejprodávanějších odrůd samonakvétacích semen konopí

Happy AK-47 Auto

Happy AK-47 Auto je odrůda konopí od české seed banky Happy seeds. Semena pochází se slunného Španělska kde prošla pečlivou selekcí a nyní vám je seed banka Happy seeds může nabídnout za lidové české ceny. Možná i díky poměru cena kvalita se tyto semena stala nejprodávanějšími samonakvétacími semeny na našem e-shopu. Happy AK-47 Auto je typická indika s bohatým výnosem v samonakvétací verzi.

Critical Jack Herer Auto

Critical Jack Herer je velmi populární sativa od Španělské seedbanky Delicious seeds tentokrát v oblíbené samonakvétací verzi. Tato sativa v samonakvétací verzi je oblíbená pro svou sílu a krátký životní cyklus který končí po 60 dnech. Ideální pro všechny fanoušky konopí, kteří chtějí vyzkoušet silnou sativu, která je hotova za krátký čas.

Autopilot XXL

Tato indika v samonakvétací verzi je velmi vyhledávanou odrůdou díky svým výnosům a velmi krátkému životnímu cyklu. Autopilot XXL je výnosná odrůda konopí, která je známá spoustě fanoušků konopí ve své feminizované verzi pod názvem Big Bud XXL. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších a nejprodávanějších odrůd semenné banky Ministry of Cannabis.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení