White Walker Kush 1 ks

Kód: 0004
1 hodnocení
Značka: DNA Genetics
270 Kč 234,78 Kč bez DPH
Vyprodáno
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Sativní hybrid vyšlechtěn z legendární White Widow, která je držena při životě už od roku 1988 a úspěšného modelu Skywalker Kush. Tuto odrůdu konopí White Walker Kush můžete zakoupit již od 1 kusu feminizovaného semínka nebo také v originálním obalu po 3 nebo 6 kusech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto křížení přineslo novou perfektní odrůdu s názvem White Walker Kush. DNA Genetics vzala řez legendární White Widow, který byl držen při životě od roku 1988 v Holandsku a křížením jejich úspěšného modelu Skywalker Kush z Kalifornie vytvořili novou odrůdu konopí s výstižným jménem White Walker Kush, která bude určitě zajímat mnoho sběratelů. V zemích s legální možností užívání konopí se využívá k léčbě poruch příjmu potravy. Náš e-shop je rád, že vám může nabídnout semena ze sběratelské kolekce DNA Grow Your Own, která jsou cenově daleko dostupnější ale na kvalitě to rozhodně není vidět!

Najdete také v originálním balení po 3 nebo 6 semínkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: SEMENA PICK & MIX
Genetika: Sativa hybrid
In: 9 týdnů
Out: Říjen
Pohlaví: Feminizované
Rodokmen: WHITE WIDOW (Ingemar cut) X SKYWALKER
Síla: Střední
Výnos: Vysoký
Výška: nad 150 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

První zmínky o DNA Genetics sahají až do roku 1980 do slunné Kalifornie kde se dva bylinní nadšenci dali dohromady s úmyslem shromažďovat konopná semena kalifornských ale i jinak vyjímečných odrůd marihuany z celého světa. DNA Genetics se také zaměřuje na pěstování a šlechtění lékařských odrůd konopí, které pomáhají lidem s jejich obtížemi po celém USA. V jejich nabídce feminizovaných semen najdete jak silné indiky, které vás jak sami majitelé tvrdí připoutají ke gauči, tak povznášející sativy, které vám zvednou náladu a pomohou vám přemoci smutné části dne.