Florida Lemons 1 ks

Kód: 0002
Neohodnoceno
Značka: DNA Genetics
270 Kč 234,78 Kč bez DPH
Vyprodáno
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Odrůda konopí Florida Lemons je silný hybrid s dominantními Indika geny. Tato odrůda kvete okolo 8 týdnů a produkuje nadprůměrný výnos se středně silným účinkem. Pří pěstování venku dorůstá do výšky až 2 metrů. Semínka konopí křížence Lemon Skunk a Florida OG můžete zakoupit ve feminizované verzi v balení po 1, 3 nebo 6 semenech. Vždy ale mějte na paměti, že semínka marihuany z našeho e-shopu slouží jen jako sběratelské předměty a že konopí se v České Republice nesmí sázet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už tak úžasná rostlina jako je Florida OG a ještě k tomu všemu křížená s pověstnou odrůdou se svěžím a silným aromatem jako je Lemon Skunk. Výsledkem je odrůda konopí s názvem Florida Lemons se silnou aromatickou vůní typickou pro skunk, která každého sběratele dostane svým citrusovým nádechem. Náš e-shop je rád, že vám může nabídnout semena konopí ze sběratelské kolekce DNA - Grow Your Own, která jsou cenově daleko dostupnější ale na kvalitě to rozhodně není vidět !

Semínka marihuany pocházejí ze světově známé seed banky DNA Genetics, která produkuje kromě feminizovaných semen, také semínka samonakvétacího konopí nebo regulérní semena, ze kterých roste samec a samice konopí. Druhy marihuany z této holandsko - americké společnosti dosahují té nejvyšší kvality a často se umísťují na horních příčkách v soutěžích o nejlepší konopí. Nezapomeňte ale že konopí se v České republice nesmí sázet a tak všechna naše konopná semena slouží pouze ke sběratelským účelům.

Najdete také v originálním balení po 3 nebo 6 semínkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: SEMENA PICK & MIX
Genetika: Indika hybrid
In: 7-8 týdnů
Out: Září
Pohlaví: Feminizované
Rodokmen: Florida OG X Lemon Skunk
Síla: Střední
Výnos: Vysoký
Výška: nad 150 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

První zmínky o DNA Genetics sahají až do roku 1980 do slunné Kalifornie kde se dva bylinní nadšenci dali dohromady s úmyslem shromažďovat konopná semena kalifornských ale i jinak vyjímečných odrůd marihuany z celého světa. DNA Genetics se také zaměřuje na pěstování a šlechtění lékařských odrůd konopí, které pomáhají lidem s jejich obtížemi po celém USA. V jejich nabídce feminizovaných semen najdete jak silné indiky, které vás jak sami majitelé tvrdí připoutají ke gauči, tak povznášející sativy, které vám zvednou náladu a pomohou vám přemoci smutné části dne.